Czas kiedy dziecko rozpoczyna przygodę z przedszkolem to bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla dziecka ale też dla rodziców czy nauczycieli, którzy mają zająć się naszymi maluszkami kilka godzin dziennie. Każdy pragnie, aby ten czas spędzony w przedszkolu był dla dziecka miły, aktywny, wesoły i bezpieczny! Wiemy, że chwile, gdy czeka nas coś nowego, nieznanego mogą być stresujące a żeby ograniczyć stres najlepiej jest dobrze się przygotować! Chcąc ułatwić ten czas przygotowań i nauki nowych czynności niezbędnych w przedszkolu, przygotowaliśmy dla Was serię materiałów i pomocy. Są to informacje dla rodziców i nauczycieli, kolorowanki dla dzieci i lista – wyprawka do przygotowania.

Wszystkie materiały znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce >>>MATERIAŁY >>> WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA